Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym 2023

Old page Regulations Schedule RODO info Ranking

Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
1 Krzysztof Olejnik (Krzychuo)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
464
2 Jakub Trela (kubat)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
274
3 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
260
4 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
257
5 Damian Sosulski (damianides)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
206
6 Karol Dziekan (Dario)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
197
7 Konrad Spyrka (Fonter)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
194
8 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
192
9 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
186
10 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
185
11 Jakub Szydło (sidlee)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
183
11 Jan Kozubal (Janko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
183
13 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
180
14 eliasz miczejko (eliasz)
ILO, Białystok
178
15 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
175
15 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
175
17 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
174
18 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
172
19 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
166
20 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
164
20 Mateusz Królicki (mateus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
164
22 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
162
23 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
159
24 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
157
25 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
25 Kinga Równicka (Kiniara)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
27 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
154
28 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
153
28 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
153
30 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
151
31 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
149
32 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
145
33 Oliwier Polak (Kangurur)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
143
34 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
139
34 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
139
36 Natan Głowacki (NatanG)
Uniwersytet Jagielloński, Kraków
136
36 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
136
36 Paweł Żurawicki (Pazur2Pazur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
136
39 Magdalena Pawicka (magdapawicka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
134
39 Filip Szczepański (Filip)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
134
39 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
134
42 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
131
42 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
131
44 Krzysztof Cholewa (bornikard)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
129
44 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
129
46 Maciej Kupiec (Kojfer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
128
47 Adrian Gil (Rattus Norvegikus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
127
48 Zuzia Kieś (zuz.ia99_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
126
48 Patryk Kowiel (Patryk)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
126
50 Ryszard Kępa (Richi008)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
50 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
52 Mateusz Jurach (mat_jur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
120
52 Adam Mosiek (Admo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
120
54 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
119
55 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
118
55 Anna Rogowicz Garay (SoRogowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
118
57 Tomasz Kośnikowski (toko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
115
57 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
115
59 Mateusz Kępski (niewiem123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
111
59 Bartosz Szczerbiński (BSC)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
111
61 Olga Kraszewska (Olgak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110
61 Pawciuuu Komarek (Paweł K)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110
63 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
109
63 Michał Witkowski (ShadowSeal04)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
109

Last two weeks

   
# Contestant AC
58 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Igor Witka (IgorWitka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Bartosz Kruczkowski (BK)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
58 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
58 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Tomasz Adamczyk (atom68)
NN, NS
1
58 Wojciech Podoluk (Swistak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Michal Zagrajek (michalzagrajek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Tymon Durlej (Tymond)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
58 Jakub Trela (kubat)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
1
58 Jakub Szydło (sidlee)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
1
58 Antoni Mossakowski (AntiMoss)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Filip Szczepański (Filip)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1