Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym 2023

Old page Regulations Schedule RODO info Ranking

Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
1 Krzysztof Olejnik (Krzychuo)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
464
2 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
295
3 Jakub Trela (kubat)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
274
4 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
257
5 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
209
6 Damian Sosulski (damianides)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
206
7 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
202
8 Karol Dziekan (Dario)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
197
9 Konrad Spyrka (Fonter)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
194
9 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
194
11 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
189
12 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
186
13 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
184
14 Jan Kozubal (Janko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
183
14 Jakub Szydło (sidlee)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
183
16 eliasz miczejko (eliasz)
ILO, Białystok
179
17 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
176
18 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
175
18 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
175
20 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
168
21 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
166
22 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
165
23 Mateusz Królicki (mateus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
164
24 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
160
25 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
158
26 Kinga Równicka (Kiniara)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
156
27 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
27 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
29 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
153
29 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
153
31 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
150
32 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
147
33 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
145
34 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
143
34 Oliwier Polak (Kangurur)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
143
36 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
139
37 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
136
37 Paweł Żurawicki (Pazur2Pazur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
136
37 Natan Głowacki (NatanG)
Uniwersytet Jagielloński, Kraków
136
40 Filip Szczepański (Filip)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
135
41 Magdalena Pawicka (magdapawicka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
134
42 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
132
42 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
132
44 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
130
45 Krzysztof Cholewa (bornikard)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
129
46 Maciej Kupiec (Kojfer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
128
47 Adrian Gil (Rattus Norvegikus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
127
48 Zuzia Kieś (zuz.ia99_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
126
48 Patryk Kowiel (Patryk)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
126
50 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
122
51 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
121
51 Mateusz Jurach (mat_jur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
51 Ryszard Kępa (Richi008)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
54 Adam Mosiek (Admo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
120
55 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
119
55 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
119
57 Anna Rogowicz Garay (SoRogowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
118
58 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
116
59 Tomasz Kośnikowski (toko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
115
60 Mateusz Kępski (niewiem123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
113
61 Bartosz Szczerbiński (BSC)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
111
61 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
111
63 Olga Kraszewska (Olgak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110
63 Pawciuuu Komarek (Paweł K)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
22
2 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
19
3 Maciej Ułanowski (mulanowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
16
4 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
10
4 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
10
6 Filip Kozłowski (viruvik)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
9
7 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
8
8 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
9 Wiktoria Woroniecka (Wiktoria)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
6
9 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Szymon Stateczyński (Szymon-st)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
6
13 Emilia Ciecierska (Emilia_Ciecierska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
14 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
14 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
14 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
4
17 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
17 Klaudia Wilczewska (k-wilczewska)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
17 Stanisław Radziwonowski (Kebab2137)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
17 Mateusz Prokopowicz (ojezuszatanieniesciagajmigaci)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
21 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
21 Natalia Werdoni (Verna)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
21 Amelia Skurska (amesku)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
21 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
21 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Michał Bagiński (bagins)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
21 Jakub Ewko (Chleb)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
21 Kacper Duda (KacperDuda)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
21 Jakub Malecki (QubaLab)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
21 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
21 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Mateusz Kępski (niewiem123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
21 Julia Wojczyszyn (Julia)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
21 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
2
21 Sebastian Paszkowski (Sponge)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
2
21 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
2
21 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
41 Antoni Putek (oni123)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
41 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Oliwia Szczawińska (oliszc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Marta Pelc (marta)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
1
41 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Marcel Szelwiga (Ramzel)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
1
41 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Bartek Stadnik (BartekStadnik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Konrad Kaźmierczak (Konrad)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
41 Wojciech Podoluk (Swistak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Miłosz Popowicz (MiloszPopowicz)
Szkoła Podstawowa nr.91, Wrocław
1
41 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Bartosz Olizarowski (Bartek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Daniil Lapko (DaniilLapko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Tarnowski (Michal)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1