Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym

klasyfikacja generalna Mistrzostw klasyfikacja junior klasyfikacja beniaminek klasyfikacja nieoficjalna

Zielony kolor oznacza zaakceptowane zgłoszenie i wtedy wartość w polu oznacza czas zgłoszenia w minutach a po znaku plus jest liczba wcześniejszych błędnych zgłoszeń. Czerwony kolor oznacza nieudaną próbę rozwiązania zadania a wartość w polu w nawiasie oznacza liczbę błędnych prób.

#ZawodnikABCDEFGHIJKLMNOSumaCzas
1Antoni Buraczewski, Michał Januszkiewicz, Hubert Dyczkowski AnCyMi
III LO Wrocław
3+010+040+0(2)49+19+0233+52+011+019+092+310648
2Jan Strzeszyński, Michał Stawarz, Marek Zbysiński początku
XIV LO Warszawa
4+010+07+0288+0(2)(1)44+213+0123+14+056+27+0(4)10656
3Grzegorz Ryn, Antoni Długosz, Wiktor Cupiał @Satori_Slowposting
V LO Kraków
3+07+27+0(24)(1)34+226+0(6)8+226+215+144+09350
4Cyryl Szatan, Michał Opala, Jeremiasz Preiss Małpiszony
XIV LO Wrocław
9+017+026+1(6)(1)(2)38+210+0(1)5+074+27+085+19391
5Ignacy Boehlke, Maksym Iskierski, Michał Olszewski KabinaPasazerska
SP 6 Szczecin
25+036+063+0(1)(2)36+121+0(4)3+045+19+180+19398
6Ignacy Gębuś, Miron Hunia, Artur Wojtuszkiewicz Miron i reszta
XIV LO Warszawa
11+021+061+0(4)45+132+0(1)15+0132+410+053+09480
7Korneliusz Obarski, Piotr Maksymiuk, Konstanty Smolira WolframAlphaHelpUs
LO Królowej Jadwigi Lublin
9+014+0174+3(2)32+075+1(3)19+078+111+071+09583
8Jakub Gonera, Mikołaj Rams, Kacper Paciorek Może nie najlepiej ale jako tako
V LO Kraków
6+021+010+020+211+04+0(6)14+098+28264
9Mateusz Jacniacki, Franek Antoniak, Kacper Pastuszak Sirtet
I LO Lublin
8+04+017+152+319+01+0(5)21+048+28290
10Olaf Surgut, Wiktor Krzemiński, Bartosz Brejna PokorFanclubOdzialA
XIV LO Wrocław
1+05+030+0(2)20+115+03+086+418+18298
11Zuzanna Ossowska, Michał Racinowski, Stanisław Czech Teserakt
III LO Gdynia
3+014+132+0(3)34+214+12+045+315+0(4)8299
12Joanna Suwaj , Wiktoria Wojtas, Lidia Podoluk Jfn
XIV LO Wrocław
5+017+019+032+338+03+062+37+08303
13Tomasz Kwiatkowski, Franciszek Łajszczak, Mateusz Masiarz Twórcy
XIV LO Warszawa
3+011+048+156+18+010+073+215+1(2)8324
14Andrzej Gwiazda, Jakub Bojarowski, Jacek Załęski Kobalt
XIV LO Warszawa
6+08+077+237+037+05+0(5)14+176+28360
15Rafał Mańczyk, , TeamRafi
Szkoła Podstawowa Gminy SIeradz
8+010+219+1(2)50+234+09+0117+510+18477
16Wiktoria Rozkosz, Jakub Łapiński, Jan Ebing Masakracja Faktami i Logiką
XIV LO Warszawa
5+014+017+023+038+12+0(5)9+0(1)7128
17Marek Muzyka, Jan Gohl, Marta Drelichowska NiekoniecznieDrużyna
SP3 we Wroclawiu
7+014+031+0(1)21+133+0(1)7+0(5)21+17174
18Łukasz Lenart, Piotr Węgrzyn, Maciej Kozłowski SPTFOREVER
XIV LO Wrocław
3+012+039+029+069+0(2)8+0(4)28+07188
19Andrzej Pijanowski, Dawid Dębkowski, Bartosz Słowik PrzystojniInformatycy
III LO Wrocław
52+028+033+0(1)(4)28+153+05+0(6)35+07254
20Piotr Pływacz, Jakub Kośmicki, Urszula Olszewska Pierożki
XIV LO Warszawa
7+018+055+252+028+0(2)3+0(7)16+27259
21Wiktor Rutecki, Franciszek Sobota, Marcin Giembicki Framarwik
VIII LO Warszawa
9+033+034+0(2)47+159+26+0(2)17+0(1)7265
22Łukasz Piekutowski, Adam Rogowski, Aleksander Stepaniuk PRSteam
I LO Białystok
14+016+110+1(2)59+418+1(6)3+0(5)15+0(2)7275
23Przemysław Bogdański, Mikołaj Hudko, Przemysław Cwalina nwm
III LO Wrocław
4+023+019+0(1)(7)56+369+06+0(5)27+1(1)7284
24Jacek Kajdan, Tomasz Mycielski, Dorian Gabler Hmm
VIII LO Poznań
4+039+124+0(1)45+411+0(3)18+132+07293
25Filip Krawczyk, Ludwik Ugrewicz, Jakub Kalkowski KrUK
VI LO Radom
5+016+034+271+161+1(1)17+0(3)26+07310
26Paweł Kozłowski, Piotr Białek, Miłosz Tomulewicz Antydagerisy
I LO Białystok
6+036+124+0132+323+03+0(3)8+07312
27Dawid Pawelec, Maksymilian Piątek, Jakub Wielocha Phyzix
VI LO Radom
5+029+013+0(2)89+636+013+023+07328
28Anna Smółko, Michał Paradowski, Paweł Jastrzębski Staszicowe_Sredniki
XIV LO Warszawa
7+038+048+0(3)(1)71+633+0(3)(5)5+0(1)22+0(4)7344
29Hubert Kosior, Michał Krok, Antoni Parus Oszukiści
XIII LO Szczecin
11+0102+056+1(2)57+242+05+020+07353
30Mikołaj Juda, Wojciech Malecha, Nikodem Gapski ridicULOus
Uniwersyteckie LO Toruń
6+013+038+0(2)(3)97+333+16+0(3)94+07367
31Emilia Waszkielewicz, Maja Zachemska, Mariam Baghdasaryan MEM
V LO Kraków
8+037+038+0(3)54+277+210+063+0(1)7367
32Marta Dawidowska, Dawid Ratyński, Bartosz Jaźwiec Kobalt12
XIV LO Warszawa
9+027+053+0(1)29+324+09+3(8)40+3(4)7371
33Jakub Pączka, Paweł Charysz, Adam Sidorowicz Nazwadrużyny
VI LO Bydgoszcz
6+037+0105+2(1)93+336+011+0(1)16+07404
34Amelia Jochna, Rafał Pęcherz, Kacper Lisik cyberprzestepcy
XIV LO Wrocław
3+037+0156+387+222+015+1(4)24+07464
35Jakub Mróz, Mateusz Kosman, Karol Kubek Zespoleni
III LO Tarnów
89+045+256+064+390+013+0(6)56+07513
36Robert Grigoryan, Bartek Górski, Wojciech Krupiński szkopy
I LO Lublin
16+026+156+184+432+118+0(5)67+47519
37Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, Brothers
IX LO Częstochowa
4+058+342+276+1100+226+040+17526
38Aleksandra Kowalczyk, Wiktoria Herczyk, Bartłomiej Rozenberg Vicbal
IX LO Częstochowa
10+050+284+0(1)55+0107+112+0(8)74+57552
39Kamil Szymczak, Szymon Mażulis, Radosław Sienicki WladekIC
VIII LO Warszawa
8+042+0(4)225+530+09+0(2)61+094+07569
40Artur Bieniek, Jan Kuffel, Miłosz Brzechczyn VILOeuklides
VI LO Bydgoszcz
5+029+0112+3(1)60+547+07+0(1)74+47574
41Mateusz Kowalski, Julia Mirońska, Łukasz Schneider Plakaciarze
VI LO Bydgoszcz
5+012+020+093+1318+06+0(14)61+57575
42Jakub Karczewski, Mateusz Milewski, Jakub Wiśniewski Despacisco
V LO Bielsko-Biała
3+019+054+2(2)(3)81+390+35+0(5)102+47594
43Mateusz Nowak, Robert Bąk, Łukasz Kluza ITeLITE
III LO Tarnów
16+015+075+2(1)138+844+1(1)11+0(4)68+17607
44Krzysztof Wiłnicki, Mateusz Katafiasz, Marcin Gregrowicz babelki
VI LO Bydgoszcz
5+056+234+0(2)208+1035+06+048+27672
45Tomasz Otręba, Tomasz Janeczko, Piotr Szczepaniak Python 21cm
V LO Kraków
5+049+157+1(6)194+1170+17+0(8)19+17701
46Maja Kokot, Maksymilian Wdowiarz-Bilski, Piotr Borodako Menelove++
V LO Kraków
26+0110+0120+2(4)89+596+114+0(4)117+17752
47Marek Makochon, Piotr Dudziak, Kamil Dalidowicz DrozdyCzesława
XIII LO Szczecin
19+0218+961+1111+321+17+023+17760
48Marcin Nogaj, Szymon Wojtyczka, Marcin Banak Ułani
I LO Legnica
12+057+0264+1(1)78+3129+123+039+47782
49Biernacki Karol, Wronkowski Marcel, Wróblewski Jan ledwonaczas
VIII LO Warszawa
21+071+140+2(1)204+7110+022+0104+17792
50Mateusz Kołpa, Stanisław Fiedler, Wiktor Kamzela HTMLhackerz
VIII LO Poznań
5+077+238+2(1)(2)183+1650+015+0(1)31+07799
51Kacper Jodłowski, Patryk Ptasznik, Miłosz Witkowski toptrzywpl
I LO Legnica
5+0173+530+0(2)193+4227+05+080+07893
52 Michał Owad, Michał Smetana, Mateusz Miskiewicz Maszynoramowcy
I LO Legnica
4+0174+731+0(1)193+12229+03+082+471176
53Zofia Mrożek, Krzysztof Kosiorowski, Stanisław Macura metylobenzoiloekgonina
V LO Kraków
4+015+037+2(5)32+25+012+06185
54Emilia Anczarska, Mateusz Brochocki, Mateusz Karandys CAPSLOCK
XVIII LO Warszawa
4+023+247+0(18)24+05+038+16201
55Tomasz Żyła, Jan Lewandowski , Szymon Lis Nice try
XIV LO
6+036+0(7)77+227+17+1(2)11+16264
56Karol Bielaszka, , Jovi
III LO Tarnów
16+036+060+0(7)77+0(1)79+0(4)87+06355
57Łukasz Bruczuk, Michał Banaszkiewicz, Kyrylo Goroschenko topkajestnasza
XIV LO Wrocław
9+025+1(1)82+241+17+092+36396
58Karolina Kucińska, Wiktoria Siekierska, Monika Witczak mocha
XVIII LO Warszawa
13+046+073+072+0121+099+06424
59Patryk Daroszewski, Artur Kręgiel,, Mateusz Kozłowski KodDomina
Uniwersyteckie LO Toruń
11+061+1(1)(2)118+2125+18+052+26495
60Michał Kallas, Antoni Przeperski, Michał Ciechan Perspektywy
Uniwersyteckie LO Toruń
16+0192+1(4)(3)76+466+123+037+16550
61Tomasz Żurański, Mateusz Kłusek, Jakub Śliwiński FanatycyWędkarstwa
I LO Legnica
8+043+0142+0(6)82+3228+131+0(10)6614
62Mikolaj Wieczorek, Adam Biel, Jagoda Białek sp 76
SP76
49+015+056+2(1)(3)78+3227+526+1(11)6671
63Magdalena Chorębiewska, Bartosz Dąbrowski, Marcin Paczkowski dzikiejezezILO
I LO Białystok
27+013+086+3(3)132+1541+1(4)31+0(15)6710
64Jędrzej Jasiniecki , Bartłomiej Gogol, Adam Macko ImperiumMacedonskie
VI LO Bydgoszcz
3+0177+0(5)(5)157+1085+04+089+36775
65Jakub Pilarski, Ewa Smura, Amelia Łopata starkteam
VIII LO Poznań
17+043+069+1(1)(6)54+113+0(1)5236
66Jan Ludwina, Maciej Sikorski, Wiktor Zoga SalaZabawDwiescieDziewienc
XIV LO Wrocław
8+028+1(2)71+336+0(1)16+0(4)(2)5239
67Helena Arendacz, Marek Makochon, Paweł Haszler mareczkiXD
XIII LO Szczecin
6+025+0(1)74+194+124+05263
68Natan Misztal, Kirył Bratukhin, Miłosz Wąsiniak W . N . Y . K . I .
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
16+047+0203+1(16)(19)51+07+0(7)(3)5344
69Maksymilian Masek, Aleksander Panasiuk, Aleksander Szymczyk Jeden
I LO Legnica
3+0104+2(6)(4)117+1179+470+0(6)5613
70Szymon Fica, Krzysztof Szymański, Krzysztof Ostrowski Oposy
XIV LO Wrocław
17+057+011+017+14122
71Franciszek Sowisz, , AstraxT
VIII LO Poznań
26+044+0(2)(4)(10)40+144+04174
72Bartosz Lucedarski, Joanna Kruk, Zuzanna Kacprzak Filozofowie
VI LO Radom
19+037+096+0(4)(1)26+04178
73Antoni Zasada, Ksawery Stankiewicz, Anastazja Rosanoff 1C grupa druga
VIII LO Warszawa
2+068+0(2)(1)45+0(2)49+1(2)4184
74Jakub Stachowicz, Jakub Stachowicz, Jakub Stachowicz Stachowicz
VI LO Bydgoszcz
30+022+0(1)(1)112+134+04218
75Karolina Kulas, Wiktor Onik, Jan Martowicz LodeczkiX
III LO Tarnów
3+036+0(2)(2)206+020+04265
76Radosław Głasek, Jakub Giezgała, RTXOn
XVIII LO Warszawa
4+0(1)110+3(3)156+7(3)3+0(1)4473
77Krzysztof Król, Maciej Matias, Jan Uriasz Dżonsonowie
XIII LO Szczecin
38+0(4)(3)214+5135+149+1(1)4576
78Pola Nadarzewska, Urszula Mądzielewska, TheDonutCult
VI LO Bydgoszcz
9+024+0(1)(4)(4)3+0336
79Szymon Szczepanik, Szymon Siemiński, Maciej Ciołek Informatycy z Prusa
I LO Siedlce
26+0(3)22+0(3)106+03154
80Antoni Duda, Kamil Lewandowski, Michał Pranagal drukarka
I LO Lublin
24+0(1)(1)(2)60+410+03174
81Damian Trafiałek, Julian Polak, Szymon Nowak FelekBelek
XVIII LO Warszawa
77+0100+0124+1(5)(9)3321
82Mateusz Polis, Ignacy Mermer, Marcel Zębik mateuszignacymarcel
IX LO Częstochowa
160+0221+0(2)(1)(1)(2)29+03410
83Jakub Wegner, Aleksander Barański, Daniel Durau Programs Programmers
Uniwersyteckie LO Toruń
8+0(3)(7)(2)12+0220
84Estera Leszczyńska, Katarzyna Borek, EstKas
III LO Wrocław
17+0(22)(4)(3)16+0(2)233
85Alicja Plachimowicz , Mateusz Garbarczyk, Paweł Reguła Najmadrzejsi
IV LO Olsztyn
16+0(5)(7)84+02100
86Jan Osiejewski, Franciszek Stempień, Kacper Przybysz NOP
XVIII LO Warszawa
181+054+22275
87Piotr Pastuszak, Natan Jabłoński, I
VI LO Bydgoszcz
275+0(1)171+02446
88Pawel Polanowski, , pawel polanowski
VILO Bydgoszcz
8+0(2)(2)(1)18
89Jakub Świątczak, Kamil Ziółkowski, Igor Nowicki kamyki i reszta
SP 76 Wrocław
16+0(3)116
90Wojciech Górczyński, Albert Gmitrzak, Dominik Ptaszek prusacy
I LO Siedlce
(4)00