Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym 2021

klasyfikacja generalna Mistrzostw klasyfikacja junior klasyfikacja beniaminek klasyfikacja nieoficjalna

Zielony kolor oznacza zaakceptowane zgłoszenie i wtedy wartość w polu oznacza czas zgłoszenia w minutach a po znaku plus jest liczba wcześniejszych błędnych zgłoszeń. Czerwony kolor oznacza nieudaną próbę rozwiązania zadania a wartość w polu w nawiasie oznacza liczbę błędnych prób.

#ZawodnikABCDEFGHIJKLMNOSumaCzas
1Antoni Buraczewski, Michał Januszkiewicz, Wojciech Sobiński codebusters
III LO Wrocław
24+0152+071+222+151+1209+124+0180+03+049+047+317+0121009
2Ignacy Gębuś, Artur Wojtuszkiewicz, Marek Zbysiński Rogal śpi
XIV LO Warszawa
18+094+157+0129+1137+1119+092+0163+3(2)16+079+417+0111121
3Joanna Suwaj, Michał Opala, Jeremiasz Preiss Opala i Spółka Zoo
XIV LO Wrocław
22+0130+036+0279+0268+20238+1127+0138+06+0(5)17+02+0111683
4Franciszek Witt, Maciej Mejer, Dominik Smater Trzy Rysie
III LO Gdynia
9+0208+014+069+0(3)(1)31+0(8)7+1172+045+013+09588
5Rafał Mańczyk, Marek Muzyka, Jakub Nowak NlogN DFS
XIV LO Wrocław
10+078+167+0(1)273+5237+256+07+027+06+09921
6Grzegorz Ryn, Antoni Długosz, Wiktor Cupiał satori_slowposting
V LO Kraków
19+0236+2153+12(3)256+5173+4212+160+446+039+191774
7Janek Gwiazda, Kajtek Ramsza, Michał Szeliga BetterMateXWins1
XIV LO Warszawa
22+0111+122+0294+1(2)62+07+095+347+18780
8Ignacy Boehlke, Maksym Iskierski, Michał Jagodziński Kabina Pasażerska
XIII LO Szczecin
68+0188+0105+5(3)229+3184+06+093+042+281115
9Maciej Brzozowski, Mikołaj Rams, Jakub Gonera Fikumiku
V LO Kraków
22+0(1)36+0294+3224+6188+325+099+124+581272
10Sylwia Sapkowska, Stanisław Pańkowski, Jakub Misiaszek świnka morska
II LO Białystok
17+0163+051+0(3)(3)116+1(3)7+013+07+07394
11Cyryl Szatan, Maciej Sikorski, Wiktor Zoga ACpajace
XIV LO Wrocław
34+0265+135+0147+112+040+014+07587
12Tymon Cichocki, Jakub Pniewski, Wojciech Raczuk Bajojajo
III LO Gdynia
14+0111+1122+3(9)195+1(3)10+0111+013+07676
13Michał Pilarski, Patryk Buliński, Marek Kycia nazwa_zespolu
XIV LO Warszawa
37+0212+064+0132+129+1(1)111+131+07676
14Stanisław Czech, Michał Racinowski, Bartosz Drabiński Teserakt
III LO Gdynia
30+085+029+0(15)(3)(4)(5)24+120+019+06227
15Patrycja Matuk, Łukasz Piekutowski, Marcin Piekutowski Anty Bamberzy
I LO Białystok
22+061+0(4)53+0(2)7+087+118+06268
16Adam Rogowski, Piotr Marszalik, Michał Szydło Romasz
I LO Białystok
38+0156+147+0(15)(1)17+047+114+06359
17Miron Hunia, Tomasz Kwiatkowski, Mateusz Masiarz Hunia Europejska
XIV LO Warszawa
16+0108+284+2(5)82+0(6)13+015+06398
18Ignacy Kozakiewicz, Filip Krawczyk, Ludwik Ugrewicz krUK
VI LO Radom
19+062+0194+4(5)42+015+0(2)48+46540
19Krzysztof Chorzempa, Paulina Kubera, Mikołaj Garbowski Admin Admin
XXVII LO Warszawa
39+0244+0115+225+094+031+26628
20Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, Bartłomiej Rozenberg Bajtorytmicy
IX LO Częstochowa
22+082+0(1)74+1237+355+6(2)13+06683
21Wiktor Kotala, Łukasz Staszewski, Patryk Kielarski Music Men
XIV LO Warszawa
28+0189+085+1130+177+195+1(1)6684
22Krzysztof Olejnik, Aleksandra Ponikowska, SussyBakas
I LO Koszalin
30+277+0172+6(1)118+092+426+06755
23Wiktor Rutecki, Marcin Giembicki, Franciszek Sobota Framarwik
VIII LO Warszawa
22+0(1)87+0(1)(1)84+157+0(1)44+15334
24Atanazy Gawrysiak, Mateusz Sawicki, Patryk Halat infex
XIV LO Warszawa
18+0136+085+126+237+15382
25Patryk Rogalski, Marcel Chwiałkowski, Karol Nowohoński We're no strangers to love You know the rules and so do I A full
XIV LO Warszawa
36+0183+0(9)70+092+142+05443
26Konrad Deryło, Piotr Łaba, SztosBros
I LO Biłgoraj
97+094+0184+0(2)(1)11+096+0(3)5482
27Jakub Pączka, Paweł Charysz, Nazwa_drużyny
VI LO Bydgoszcz
33+0242+0154+335+1113+25697
28Kalina Białek, Jakub Dubiel, Karolina Jędraszek ?
III LO Wrocław
261+11(2)(1)182+045+1118+094+05940
29Amelia Jochna, Rafał Pęcherz, Łukasz Bruczuk traprogrammers
XIV LO Wrocław
35+183+0(1)13+09+04160
30Krzysztof Kosiorowski, Krzysztof Salata, Stanisław Macura Catboys
V LO Kraków
36+028+0(1)(12)(3)36+2(2)32+24212
31Miłosz Dominiak, Robert Soboński, Matex 1B
XIV LO Warszawa
28+0131+0(4)24+017+14220
32Wojciech Krupiński, Kamil Kostyła, Karol Wziątek GIGAKOX
I LO Lublin
84+0(1)50+2(1)(3)(1)25+110+04229
33Piotr Białek, Miłosz Tomulewicz, Paweł Kozłowski enegry
I LO Białystok
18+0191+045+0(1)(3)14+0(1)(4)4268
34Michał Burzyński, Maciej Sirocki, Karol Kuc Co może pójść nie tak?
II LO Białystok
32+095+0(1)33+0(2)108+14288
35Karol Bielaszka, Mateusz Kosman, Mateusz Nowak K2M
III LO Tarnów
19+0119+092+0(1)(2)(5)67+0(21)4297
36Przemysław Tracz, Jan Bielak, Jakub Żebrowski staszic2c
XIV LO Warszawa
22+1135+065+0(1)(5)(3)56+4(1)4378
37Mateusz Kowalski, Paweł Polanowski, sudo win
VI LO Bydgoszcz
30+176+0221+315+0(10)4422
38Kacper Lisik, Piotr Węgrzyn, Kyrylo Goroshenko dobre pytanie
XIV LO Wrocław
33+082+0157+1175+3(2)(1)(1)4527
39Magdalena Kanka, Jakub Pazowski, Stanisław Pawelec Misiaczki
V LO Kraków
225+3(1)119+030+427+04541
40Jan Wróblewski, Łukasz Kaszuba, Marcel Wronkowski Programiści Zwycięstwa
VIII LO Warszawa
51+1134+0(1)(1)(1)126+0114+54545
41Mariam Baghdasaryan, Emilia Waszkielewicz, Maja Zachemska MEM
V LO Kraków
72+3259+0267+1(5)31+0(1)(3)4709
42Radosław Głasek, Jakub Giezgała, RTXOn
XVIII LO Warszawa
37+0(1)(1)25+0(9)18+13100
43Kacper Orszulak, Jakub Trela, Filip Maziarka drużyna ledy
III LO Tarnów
38+0(2)(11)(21)(1)50+036+13144
44Jakub Wiśniewski, Mateusz Milewski, Mateusz Bartnicki s60
V LO Bielsko-Biała
21+094+1(1)(1)(4)17+0(7)3152
45Tomasz Kulis, Bartłomiej Sabat, Łukasz Drukała Fumos
V LO Kraków
96+1(5)43+020+13199
46Oskar Maksim, Maciej Kowalski, Jędrzej Stefańczyk Excel Speedruners
I LO Lublin
27+0(2)110+0(2)(7)(1)78+0(1)(4)3215
47Daniel Stompor, Szymon Skawiński, Jan Wiktorzak Gładkie Gaseum
VI LO Radom
25+0200+08+0(9)3233
48Damian Sosulski, Kuba Walęga, Ewa Gospodarek Hackerzy_z_Dubois
III LO Wrocław
38+0193+1(8)(3)25+0(9)(20)3276
49Marcin Nogaj, Szymon Wojtyczka , Kacper Jodłowski Ulani
I LO Legnica
72+0174+142+0(4)3308
50Piotr Szczepaniak, Tomasz Otręba, Oktawiusz Doroszuk Potyczki anaboliczne
V LO Kraków
60+4126+0(8)(4)46+0(2)3312
51Maciej Mikołajczak, Bartłomiej Nowak, Patryk Persak Wola Wielka IT Gank
II LO Dębica
78+1(7)(8)(3)123+144+23325
52Piotr Ochal, Mikołaj Owczarz, Dominik Gąska Kogo to obchodzi?
I LO Lublin
66+0290+0(2)6+0(4)3362
53Igor Fibakiewicz, Bartek Markowski, Jeremi Lewandowski BIJ
II LO Konin
151+0256+11(1)116+0(3)3743
54Igor Ptak, Marcin Krzewiński, Hubert Łukasik Code_Trio
VIII LO Poznań
20+0(1)(5)23+1(2)(6)263
55Agata Pokorska, Oliwia Zacharska, Matylda Kadow Hakerzy z 1LO w stg uuu
I LO Starogard Gdański
46+1(1)28+0(1)(2)294
56Jakub Śliwiński, Kamil Zdancewicz, Miłosz Witkowski Bagienni Zielarze
I LO Legnica
56+0(1)(4)42+0(1)298
57Olivier Stankiewicz, Szymon Budziak, Piotr Przymus dżepetto
VI LO Bydgoszcz
41+1(1)(2)(2)44+0(2)2105
58Adam Bęcłowicz, Jan Zimnoch, szefyzilo
I LO Białystok
43+3(4)(14)7+0(2)2110
59Mateusz Karandys, Emilia Anczarska, Mateusz Brochocki CAPSLOCK
XVIII LO Warszawa
30+179+0(5)2129
60Dominik Jarosławski, Magdalena Kociubińska, Filip Kucharczyk Abcd123
I LO Lublin
69+1(1)28+1(1)2137
61Patryk Ptasznik, Michał Owad, Michał Smetana LosGranos
I LO Legnica
54+0(1)(1)43+22137
62Mateusz Kłusek, Tomasz Żurański, Tomasz Oszczęda drużyna bo czemu by nie
I LO Legnica
57+1(1)(6)28+22145
63Julia Czosnek, Ewa Junosza-Szaniawska, Iga Jeznacka JEI
XIV LO Warszawa
58+0(1)(3)102+12180
64Paweł Kociucki, Kajetan Szamotuła, Szymon Wójtowicz Kochamy_Informatykę
VIII LO Poznań
54+1(20)(10)(6)26+4(1)(12)2180
65Maria Ostrowska, Paweł Spirydowicz, Antonina Gardzielewska
VIII LO Poznań
118+1(3)(1)(9)(13)48+0(8)2186
66Grzegorz Statkiewicz, Maciek Frącek, Maksymilian Kochan Yerba
III LO Wrocław
47+0(1)(10)(1)122+1(5)2189
67Przemysław Bogdański, Mikołaj Hudko, Przemysław Cwalina 360980df-b3b7-4a58-8f0a-e78473f7ab38
III LO Wrocław
39+0140+1(1)2199
68Cieślik Wojciech, Konieczny Jakub, Na Wakacjach Szerocy Programiści
IX LO Częstochowa
148+1(3)55+0(7)2223
69Agata Wronka, Michał Gryglicki, Dominik Korwek Hack3rus
XII LO Olsztyn
78+4(12)(6)38+2(24)2236
70Damian Trafiałek, Monika Witczak, Wiktoria Siekierska Ciasteczkowi
XVIII LO Warszawa
105+2(1)(7)(4)68+2(4)2253
71Borys Piątek, , Kiraszef
I LO Lublin
165+2(7)67+0(4)2272
72Maksymilian Piątek , Filip Szlachetka , Jakub Wielocha Ay_Tea
VI LO Radom
133+5(5)37+2(6)2310
73Agnieszka Maleszka, Dawid Robak, Mateusz Gawroński DR.MG.AM
II LO Konin
105+0(2)(11)98+6(1)(6)2323
74Łukasz Kluza, Jakub Balicki, Szymon Janik III Pułk Szyderców im. BK
III LO Tarnów
104+4(3)(2)133+1(5)2337
75Hubert Susoł, Szymon Michałowski, Magdalena Chorębiewska Dzikie Kuny i ILO
I LO Białystok
65+1236+1(1)(1)(6)(1)2341
76Hanna Zipser, Wojciech Łucjan, Aleksandra Futera Kółkowicze
I LO Lublin
181+2150+0(3)(2)(1)2371
77Adam Sulik, Karol Dąbrowski, Jan Ancuta Codeblocksiarze
XIV LO Warszawa
30+0(1)(1)(1)130
78Tytus Maik, Mateusz Moskwa, umniedziała
XVIII LO Warszawa
44+0144
79Patryk Husak, , 1ma
XVIII LO Warszawa
49+0(2)149
80Estera Leszczyńska, Katarzyna Borek, estkas
III LO Wrocław
60+0(1)(8)160
81Mateusz Stasiak, Dominika Szymaniak, Michał Muszyński Team Valor
II LO Konin
(7)(2)(3)21+3(3)(11)181
82Daniel Durau, Michał Zakrzewski, Jakub Wegner null
Uniwersyteckie LO Toruń
48+2(3)(4)(1)(7)188
83Paweł Kędzierski, Mateusz Dejewski, Wojciech Król UkochaniPodopieczniTomiego
III LO Wrocław
57+2(2)(2)(3)(1)(1)197
84Marta Łopusiewicz, Gabriela Makowska, Julia Kardasz Team_IT
VIII LO Poznań
178+0(5)(4)(3)1178
85Kamil Koryciński, Agata Taborowicz, Jakub Sikorski vista was the best
XVIII LO Warszawa
111+4(2)(7)(1)1191
86Wojciech Kaniak, Jan Łuczka, Marcel Słotwiński ŁAMP
VIII LO Poznań
184+3(4)(8)(7)1244
87Franciszek Stempień , Kacper Przybysz , NOP
XVIII LO Warszawa
(5)(4)(1)00
88Marcel Dziewior, Maciej Maćków, szerokie miniony
IX LO Częstochowa
(13)00
89Miłosz Fido, Wiktor Onik, Piotr Pasula Kable rj-45
III LO Tarnów
(1)(3)(4)(1)(1)(2)00
90Bartłomiej Chmiel, Maciej Nowakowski, Jakub Bukowski KMB
II LO Dębica
(1)(1)(6)00
91Eliza Laskowska, , Eliza_Laskowska
I LO Legnica
(2)00
92Jakub Sierocki, Jakub Borsuk, Wojciech Kosierkiewicz Terry Acolites
I LO Białystok
(1)(2)00
93Kacper Gazda, Szymon Nowicki, Jakub Skórski Time_Limit_Exceed
III LO Wrocław
(4)(7)(10)(4)00
94Maciej Wójcik, Klaudiusz Wypych, MW_KW
Technikum dla Niewidomych w Laskach
(4)(1)00
95Alicja Plachimowicz, Paweł Reguła, Mateusz Garbarczyk KOXY
IV LO Olsztyn
(1)(2)00