Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym

klasyfikacja generalna Mistrzostw klasyfikacja junior klasyfikacja beniaminek klasyfikacja nieoficjalna

Zielony kolor oznacza zaakceptowane zgłoszenie i wtedy wartość w polu oznacza czas zgłoszenia w minutach a po znaku plus jest liczba wcześniejszych błędnych zgłoszeń. Czerwony kolor oznacza nieudaną próbę rozwiązania zadania a wartość w polu w nawiasie oznacza liczbę błędnych prób.

#ZawodnikABCDEFGHIJKLMNOSumaCzas
1Jonasz Aleszkiewicz, Jakub Bachurski, Paweł Pilarski PosseComputrae
XIV LO Warszawa
6+04+018+0146+3(2)48+116+0194+0148+24+033+14+073+212874
2Antoni Buraczewski, Michał Januszkiewicz, Hubert Dyczkowski AnCyMi
III LO Wrocław
3+010+040+0(2)49+19+0233+52+011+019+092+310648
3Jan Strzeszyński, Michał Stawarz, Marek Zbysiński początku
XIV LO Warszawa
4+010+07+0288+0(2)(1)44+213+0123+14+056+27+0(4)10656
4Grzegorz Ryn, Antoni Długosz, Wiktor Cupiał @Satori_Slowposting
V LO Kraków
3+07+27+0(24)(1)34+226+0(6)8+226+215+144+09350
5Cyryl Szatan, Michał Opala, Jeremiasz Preiss Małpiszony
XIV LO Wrocław
9+017+026+1(6)(1)(2)38+210+0(1)5+074+27+085+19391
6Alessandro Peria, Piotr Blinowski, Krzysztof Borowski ManachersFanclub
I LO Lublin
4+015+010+0(4)(1)41+119+1156+25+020+125+0(3)9395
7Ignacy Boehlke, Maksym Iskierski, Michał Olszewski KabinaPasazerska
SP 6 Szczecin
25+036+063+0(1)(2)36+121+0(4)3+045+19+180+19398
8Zuzanna Ortenburger, Grzegorz Gwóźdź, Wojciech Weremczuk WUMNM
VI LO Radom
4+016+016+220+010+04+0155+28+077+19410
9Ignacy Gębuś, Miron Hunia, Artur Wojtuszkiewicz Miron i reszta
XIV LO Warszawa
11+021+061+0(4)45+132+0(1)15+0132+410+053+09480
10Korneliusz Obarski, Piotr Maksymiuk, Konstanty Smolira WolframAlphaHelpUs
LO Królowej Jadwigi Lublin
9+014+0174+3(2)32+075+1(3)19+078+111+071+09583
11Jakub Gonera, Mikołaj Rams, Kacper Paciorek Może nie najlepiej ale jako tako
V LO Kraków
6+021+010+020+211+04+0(6)14+098+28264
12Jakub Rożek, Damian Denc, Tymon Cichocki 2psy i ryś
III LO Gdynia
2+010+011+053+034+0(3)5+054+234+2(1)8283
13Marcel Maciejczyk, Piotr Baranowski, Marcin Żołek Algosquad
XIV LO Warszawa
5+023+022+068+314+08+0(3)13+071+08284
14Mateusz Jacniacki, Franek Antoniak, Kacper Pastuszak Sirtet
I LO Lublin
8+04+017+152+319+01+0(5)21+048+28290
15Olaf Surgut, Wiktor Krzemiński, Bartosz Brejna PokorFanclubOdzialA
XIV LO Wrocław
1+05+030+0(2)20+115+03+086+418+18298
16Zuzanna Ossowska, Michał Racinowski, Stanisław Czech Teserakt
III LO Gdynia
3+014+132+0(3)34+214+12+045+315+0(4)8299
17Joanna Suwaj , Wiktoria Wojtas, Lidia Podoluk Jfn
XIV LO Wrocław
5+017+019+032+338+03+062+37+08303
18Tomasz Kwiatkowski, Franciszek Łajszczak, Mateusz Masiarz Twórcy
XIV LO Warszawa
3+011+048+156+18+010+073+215+1(2)8324
19Mikołaj Dziok, Bartłomiej Pełka, Krzysztof Skarżycki lidiaPro
VIII LO Warszawa
3+011+08+0(2)23+430+0(1)0+094+48+0(1)8337
20Jakub Dziura, Jakub Trzykowski, Maksymilian Knust Byczunie
XIV LO Warszawa
5+014+028+1(1)55+322+0(3)10+070+315+0(9)8359
21Andrzej Gwiazda, Jakub Bojarowski, Jacek Załęski Kobalt
XIV LO Warszawa
6+08+077+237+037+05+0(5)14+176+28360
22Jakub Dubiel, Mateusz Kitzol, Jadwiga Świerczyńska JaMaJa
III LO Wrocław
5+08+020+047+543+14+079+359+0(3)8445
23Rafał Mańczyk, , TeamRafi
Szkoła Podstawowa Gminy SIeradz
8+010+219+1(2)50+234+09+0117+510+18477
24Daniel Soboński, Bogdan Błędziński, Krzysztof Sikora PotężnaDrużyna
XIV LO Warszawa
4+012+052+2(1)22+132+04+0147+813+08506
25Wiktoria Rozkosz, Jakub Łapiński, Jan Ebing Masakracja Faktami i Logiką
XIV LO Warszawa
5+014+017+023+038+12+0(5)9+0(1)7128
26Łukasz Leszko, , Thick Thighs Save Lives
II LO Warszawa
7+019+027+043+020+04+0(2)12+07132
27Bartosz Szachniewicz, Łukasz Magnuszewski, Grzegorz Suwaj Buraciarze
XIV LO Wrocław
11+017+08+027+329+0(2)4+0(4)11+0(2)7167
28Maciej Sidor, Maja Tkaczyk, Adrian Okleciński NPetalMetal
I LO Lublin
4+015+033+1(2)19+035+02+0(1)21+17169
29Marek Muzyka, Jan Gohl, Marta Drelichowska NiekoniecznieDrużyna
SP3 we Wroclawiu
7+014+031+0(1)21+133+0(1)7+0(5)21+17174
30Radosław Maksymiuk, Jakub Gadomski, Radosław Szewczyk Radkasiespytaj
I LO Lublin
3+019+07+070+315+03+0(4)8+07185
31Łukasz Lenart, Piotr Węgrzyn, Maciej Kozłowski SPTFOREVER
XIV LO Wrocław
3+012+039+029+069+0(2)8+0(4)28+07188
32Michał Kimborowicz, Paweł Dec, Paweł Żurakowski koozaki
I LO Białystok
7+08+022+1(1)36+151+22+0(11)6+07212
33Andrzej Pijanowski, Dawid Dębkowski, Bartosz Słowik PrzystojniInformatycy
III LO Wrocław
52+028+033+0(1)(4)28+153+05+0(6)35+07254
34Piotr Pływacz, Jakub Kośmicki, Urszula Olszewska Pierożki
XIV LO Warszawa
7+018+055+252+028+0(2)3+0(7)16+27259
35Wiktor Rutecki, Franciszek Sobota, Marcin Giembicki Framarwik
VIII LO Warszawa
9+033+034+0(2)47+159+26+0(2)17+0(1)7265
36Dawid Skowronek, Cezary Czubała, Paulina Kołodziejczyk InformatycyBezGranic
IX LO Częstochowa
1+036+019+1(1)64+228+12+0(4)18+17268
37Łukasz Piekutowski, Adam Rogowski, Aleksander Stepaniuk PRSteam
I LO Białystok
14+016+110+1(2)59+418+1(6)3+0(5)15+0(2)7275
38Przemysław Bogdański, Mikołaj Hudko, Przemysław Cwalina nwm
III LO Wrocław
4+023+019+0(1)(7)56+369+06+0(5)27+1(1)7284
39Michał Opioła, Jakub Pawlina, Filip Gieracki ZielonyRydwanAdasia
III LO Tarnów
5+030+114+0(1)(1)58+347+2(1)2+0(2)13+07289
40Jacek Kajdan, Tomasz Mycielski, Dorian Gabler Hmm
VIII LO Poznań
4+039+124+0(1)45+411+0(3)18+132+07293
41Filip Krawczyk, Ludwik Ugrewicz, Jakub Kalkowski KrUK
VI LO Radom
5+016+034+271+161+1(1)17+0(3)26+07310
42Paweł Kozłowski, Piotr Białek, Miłosz Tomulewicz Antydagerisy
I LO Białystok
6+036+124+0132+323+03+0(3)8+07312
43Dawid Pawelec, Maksymilian Piątek, Jakub Wielocha Phyzix
VI LO Radom
5+029+013+0(2)89+636+013+023+07328
44Anna Smółko, Michał Paradowski, Paweł Jastrzębski Staszicowe_Sredniki
XIV LO Warszawa
7+038+048+0(3)(1)71+633+0(3)(5)5+0(1)22+0(4)7344
45Hubert Kosior, Michał Krok, Antoni Parus Oszukiści
XIII LO Szczecin
11+0102+056+1(2)57+242+05+020+07353
46Mikołaj Juda, Wojciech Malecha, Nikodem Gapski ridicULOus
Uniwersyteckie LO Toruń
6+013+038+0(2)(3)97+333+16+0(3)94+07367
47Emilia Waszkielewicz, Maja Zachemska, Mariam Baghdasaryan MEM
V LO Kraków
8+037+038+0(3)54+277+210+063+0(1)7367
48Marta Dawidowska, Dawid Ratyński, Bartosz Jaźwiec Kobalt12
XIV LO Warszawa
9+027+053+0(1)29+324+09+3(8)40+3(4)7371
49Agata Osmałek, Jan Wiśniewski, Łukasz Budziak VILO Squad
VI LO Bydgoszcz
12+036+022+0(1)89+616+07+0(3)58+17380
50Jakub Pączka, Paweł Charysz, Adam Sidorowicz Nazwadrużyny
VI LO Bydgoszcz
6+037+0105+2(1)93+336+011+0(1)16+07404
51Marek Lisowski, Emilia Dębicka, Jakub Kuzioła IntForMatycy
LO Królowej Jadwigi Lublin
11+021+0157+2(2)57+178+024+0(4)22+0(1)7430
52Paweł Gadziński, Dominik Matuszek, Michał Ochenduszkiewicz Gagarin
V LO Bielsko-Biała
3+06+028+2(15)111+1212+0(1)1+0(1)11+0(8)7452
53Amelia Jochna, Rafał Pęcherz, Kacper Lisik cyberprzestepcy
XIV LO Wrocław
3+037+0156+387+222+015+1(4)24+07464
54Adrian Chmiel, Karol Błaszczak, Łukasz Szymczyk Cozzaki
I LO Lublin
12+034+096+593+261+16+016+07478
55Jakub Mróz, Mateusz Kosman, Karol Kubek Zespoleni
III LO Tarnów
89+045+256+064+390+013+0(6)56+07513
56Robert Grigoryan, Bartek Górski, Wojciech Krupiński szkopy
I LO Lublin
16+026+156+184+432+118+0(5)67+47519
57Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, Brothers
IX LO Częstochowa
4+058+342+276+1100+226+040+17526
58Dawid Łebkowski, Nina Mądra, Krzysztof Głowacz DNK
III LO Wrocław
35+044+0150+0(1)37+035+04+0103+67528
59Aleksandra Kowalczyk, Wiktoria Herczyk, Bartłomiej Rozenberg Vicbal
IX LO Częstochowa
10+050+284+0(1)55+0107+112+0(8)74+57552
60Kamil Szymczak, Szymon Mażulis, Radosław Sienicki WladekIC
VIII LO Warszawa
8+042+0(4)225+530+09+0(2)61+094+07569
61Artur Bieniek, Jan Kuffel, Miłosz Brzechczyn VILOeuklides
VI LO Bydgoszcz
5+029+0112+3(1)60+547+07+0(1)74+47574
62Mateusz Kowalski, Julia Mirońska, Łukasz Schneider Plakaciarze
VI LO Bydgoszcz
5+012+020+093+1318+06+0(14)61+57575
63Jakub Karczewski, Mateusz Milewski, Jakub Wiśniewski Despacisco
V LO Bielsko-Biała
3+019+054+2(2)(3)81+390+35+0(5)102+47594
64Mateusz Nowak, Robert Bąk, Łukasz Kluza ITeLITE
III LO Tarnów
16+015+075+2(1)138+844+1(1)11+0(4)68+17607
65Wiktor Wichrowski , , Blue tree
XXI LO Warszawa
9+0125+553+5108+072+019+0(6)79+07665
66Kacper Sojda, Karol Piłat, Jakub Gawron GUG
IX LO Częstochowa
2+08+022+1(4)(3)155+534+0173+551+07665
67Krzysztof Wiłnicki, Mateusz Katafiasz, Marcin Gregrowicz babelki
VI LO Bydgoszcz
5+056+234+0(2)208+1035+06+048+27672
68Tomasz Otręba, Tomasz Janeczko, Piotr Szczepaniak Python 21cm
V LO Kraków
5+049+157+1(6)194+1170+17+0(8)19+17701
69Dominik Kuczyński, Stanisław Reda, Maksymilian Wiśniewski fikolkiknopersa
XIV LO Wrocław
113+0143+2146+145+0129+0(1)14+0(3)88+0(1)7738
70Maja Kokot, Maksymilian Wdowiarz-Bilski, Piotr Borodako Menelove++
V LO Kraków
26+0110+0120+2(4)89+596+114+0(4)117+17752
71Marek Makochon, Piotr Dudziak, Kamil Dalidowicz DrozdyCzesława
XIII LO Szczecin
19+0218+961+1111+321+17+023+17760
72Marcin Nogaj, Szymon Wojtyczka, Marcin Banak Ułani
I LO Legnica
12+057+0264+1(1)78+3129+123+039+47782
73Biernacki Karol, Wronkowski Marcel, Wróblewski Jan ledwonaczas
VIII LO Warszawa
21+071+140+2(1)204+7110+022+0104+17792
74Mateusz Kołpa, Stanisław Fiedler, Wiktor Kamzela HTMLhackerz
VIII LO Poznań
5+077+238+2(1)(2)183+1650+015+0(1)31+07799
75Mateusz Damian Leśniewski, Patryk Rogalski, Mateusz Kowal akt_administracyjny
XIV LO Warszawa
9+031+061+0235+1495+120+1(3)42+27853
76Kacper Jodłowski, Patryk Ptasznik, Miłosz Witkowski toptrzywpl
I LO Legnica
5+0173+530+0(2)193+4227+05+080+07893
77 Michał Owad, Michał Smetana, Mateusz Miskiewicz Maszynoramowcy
I LO Legnica
4+0174+731+0(1)193+12229+03+082+471176
78Zofia Mrożek, Krzysztof Kosiorowski, Stanisław Macura metylobenzoiloekgonina
V LO Kraków
4+015+037+2(5)32+25+012+06185
79Emilia Anczarska, Mateusz Brochocki, Mateusz Karandys CAPSLOCK
XVIII LO Warszawa
4+023+247+0(18)24+05+038+16201
80Tomasz Żyła, Jan Lewandowski , Szymon Lis Nice try
XIV LO
6+036+0(7)77+227+17+1(2)11+16264
81Julia Dudzińska, Zuzanna Werner, Helena Wałachowska NazwaDruzyny
VIII LO Warszawa
10+035+159+1(1)47+263+14+0(4)(2)6318
82Karol Bielaszka, , Jovi
III LO Tarnów
16+036+060+0(7)77+0(1)79+0(4)87+06355
83Łukasz Bruczuk, Michał Banaszkiewicz, Kyrylo Goroschenko topkajestnasza
XIV LO Wrocław
9+025+1(1)82+241+17+092+36396
84Karolina Kucińska, Wiktoria Siekierska, Monika Witczak mocha
XVIII LO Warszawa
13+046+073+072+0121+099+06424
85Patryk Daroszewski, Artur Kręgiel,, Mateusz Kozłowski KodDomina
Uniwersyteckie LO Toruń
11+061+1(1)(2)118+2125+18+052+26495
86Michał Kallas, Antoni Przeperski, Michał Ciechan Perspektywy
Uniwersyteckie LO Toruń
16+0192+1(4)(3)76+466+123+037+16550
87Gabriela Brzezińska, Jacek Garwacki, Wojciech Rzepliński Zwykłyrosomak
XIV LO Warszawa
114+068+080+0(1)(1)(3)190+036+1(1)94+06602
88Tomasz Żurański, Mateusz Kłusek, Jakub Śliwiński FanatycyWędkarstwa
I LO Legnica
8+043+0142+0(6)82+3228+131+0(10)6614
89Mikolaj Wieczorek, Adam Biel, Jagoda Białek sp 76
SP76
49+015+056+2(1)(3)78+3227+526+1(11)6671
90Joanna Piwońska, Jan Kochanowski, Bartosz Maj Soplicowie
VI LO Radom
19+031+2262+2(1)146+426+112+1(3)(3)6696
91Magdalena Chorębiewska, Bartosz Dąbrowski, Marcin Paczkowski dzikiejezezILO
I LO Białystok
27+013+086+3(3)132+1541+1(4)31+0(15)6710
92Jędrzej Jasiniecki , Bartłomiej Gogol, Adam Macko ImperiumMacedonskie
VI LO Bydgoszcz
3+0177+0(5)(5)157+1085+04+089+36775
93Maciej Filipczyk, Robert Małafiejew, Jakub Piątek HighAndDry
XVIII LO Warszawa
14+022+0(5)(3)194+8173+513+1103+36859
94Jakub Pilarski, Ewa Smura, Amelia Łopata starkteam
VIII LO Poznań
17+043+069+1(1)(6)54+113+0(1)5236
95Jan Ludwina, Maciej Sikorski, Wiktor Zoga SalaZabawDwiescieDziewienc
XIV LO Wrocław
8+028+1(2)71+336+0(1)16+0(4)(2)5239
96Helena Arendacz, Marek Makochon, Paweł Haszler mareczkiXD
XIII LO Szczecin
6+025+0(1)74+194+124+05263
97Natan Misztal, Kirył Bratukhin, Miłosz Wąsiniak W . N . Y . K . I .
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
16+047+0203+1(16)(19)51+07+0(7)(3)5344
98Aleksander Piluk, Adam Syndoman, Kacper Chodubski operatozydziwgu
IV LO Olsztyn
40+0(2)(4)123+490+1(2)23+1(2)84+15500
99Maksymilian Masek, Aleksander Panasiuk, Aleksander Szymczyk Jeden
I LO Legnica
3+0104+2(6)(4)117+1179+470+0(6)5613
100Szymon Fica, Krzysztof Szymański, Krzysztof Ostrowski Oposy
XIV LO Wrocław
17+057+011+017+14122
101Franciszek Sowisz, , AstraxT
VIII LO Poznań
26+044+0(2)(4)(10)40+144+04174
102Bartosz Lucedarski, Joanna Kruk, Zuzanna Kacprzak Filozofowie
VI LO Radom
19+037+096+0(4)(1)26+04178
103Antoni Zasada, Ksawery Stankiewicz, Anastazja Rosanoff 1C grupa druga
VIII LO Warszawa
2+068+0(2)(1)45+0(2)49+1(2)4184
104Jakub Stachowicz, Jakub Stachowicz, Jakub Stachowicz Stachowicz
VI LO Bydgoszcz
30+022+0(1)(1)112+134+04218
105Karolina Kulas, Wiktor Onik, Jan Martowicz LodeczkiX
III LO Tarnów
3+036+0(2)(2)206+020+04265
106Radosław Głasek, Jakub Giezgała, RTXOn
XVIII LO Warszawa
4+0(1)110+3(3)156+7(3)3+0(1)4473
107Krzysztof Król, Maciej Matias, Jan Uriasz Dżonsonowie
XIII LO Szczecin
38+0(4)(3)214+5135+149+1(1)4576
108Pola Nadarzewska, Urszula Mądzielewska, TheDonutCult
VI LO Bydgoszcz
9+024+0(1)(4)(4)3+0336
109Szymon Szczepanik, Szymon Siemiński, Maciej Ciołek Informatycy z Prusa
I LO Siedlce
26+0(3)22+0(3)106+03154
110Antoni Duda, Kamil Lewandowski, Michał Pranagal drukarka
I LO Lublin
24+0(1)(1)(2)60+410+03174
111Łukasz Sztukiewcz, Mikołaj Szawerda, CodingFreaks
VIII LO Poznań
24+1(1)(3)74+221+23219
112Damian Trafiałek, Julian Polak, Szymon Nowak FelekBelek
XVIII LO Warszawa
77+0100+0124+1(5)(9)3321
113Mateusz Polis, Ignacy Mermer, Marcel Zębik mateuszignacymarcel
IX LO Częstochowa
160+0221+0(2)(1)(1)(2)29+03410
114Jakub Wegner, Aleksander Barański, Daniel Durau Programs Programmers
Uniwersyteckie LO Toruń
8+0(3)(7)(2)12+0220
115Estera Leszczyńska, Katarzyna Borek, EstKas
III LO Wrocław
17+0(22)(4)(3)16+0(2)233
116Lena Miler, Katarzyna Wysokińska, Mateusz Ługowski Super Drużyna
I LO Siedlce
15+054+0(2)(1)(3)269
117Szymon Kalinowski biblethump
IV LO Olsztyn
35+1(1)26+0(1)281
118Alicja Plachimowicz , Mateusz Garbarczyk, Paweł Reguła Najmadrzejsi
IV LO Olsztyn
16+0(5)(7)84+02100
119Jakub Kostrzewa, Karol Dąbrowski, Bartek Jasiński zamoyski
XVIII LO Warszawa
8+0(2)(4)(1)123+0(1)2131
120Anna Fijorek, Piotr Skała, pizzahawajska
IV LO Olsztyn
16+0(1)(1)182+02198
121Jan Osiejewski, Franciszek Stempień, Kacper Przybysz NOP
XVIII LO Warszawa
181+054+22275
122Piotr Pastuszak, Natan Jabłoński, I
VI LO Bydgoszcz
275+0(1)171+02446
123Pawel Polanowski, , pawel polanowski
VILO Bydgoszcz
8+0(2)(2)(1)18
124Jakub Świątczak, Kamil Ziółkowski, Igor Nowicki kamyki i reszta
SP 76 Wrocław
16+0(3)116
125Jakub Bukowski, Bartosz Kołakowski, Sebastian Bałdyga dlaczegomanieprawidlowyformat
IV LO Olsztyn
129+01129
126Rafał Mędza, Jakub Benda, Kacper Głuszczak Królówkowicze
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
(3)(3)(5)(1)00
127Wojciech Górczyński, Albert Gmitrzak, Dominik Ptaszek prusacy
I LO Siedlce
(4)00